Riwak Vakum

Riwak Vakum firmamız; günümüz dünyasında gelişen teknolojiye paralel olarak adını en çok vakum pompaları olarak hissetiren kullanıcı firmalara gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamak amacıyla kullanım yerine bağlı olarak istenilen kapasitelerde "Riwak Vakum" markası ile 45 yıllık deneyimimizle bakım işletme kolaylığı olan kalitesi ispatlanmış, kompakt vakum pompaları üretmektedir.

Vakum pompaları; ambalaj - paketleme - cam porselen - ağaç sanayii - elektrik - gıda - seramik - inşaat - kimya - tekstil - matbaa sanayi - makine ve yedek parça imalatı - bakır, altın, gümüş, cevheri işletme ünitelerinde döküm - tuğla - kiremit imalinde, nem alma, soğuk lastik kaplama üneteleriyle tutma kaldırma ve malzeme transferinde, klime - soğutma sanayinde hava ve nem alma, tıp alanında, hastane ameliyathanelerinde, doğumhalerde, dişçilikde, ilaç imalinde olmak üzere geniş bir kullanım olanı bulunmaktadır.

İmalatımız olan vakum pompaları, montajı, kullanımı ve bakımı kolay olup, yedek parça sorunu bulunmamaktadır.

Vakum pompaları titreşimsiz ve çalışanları rahatsız etmeyecek gürültü seviyesinde imal edilmiş, çevre dostu teknik özelliklere sahiptir. Gürültü seviyesi 1 metre mesafede max. kapasitede 58 - 81 dSA'dır.

Riwak Vakum pompaları; ince emiş süzgeç filtre, geri vermez valfi, gaz balat ventili, IEC-TSE standartlarına uygun, elektrik motoru, standart aksesuarlarla birlikte sandık ambalajlı olarak teslim edilmektedir.

Talep halinde istenilen kapasitelerde vakum tankı imaledilmekte ve kullanılacka yere komple bağlantıları yapılmaktadır.

Vakum pompalarımız imalat ve işçilik hatalarına karşı (24) ay GARANTİMİZ altında olup 10 yıl süre içinde yedek parça temini konusunda teminatımız bulunmaktadır.

Riwak Vakum